TEKSTESHQIP

Viola
Me Sy Mbyllë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Sy Mbyllë" kënduar nga Viola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 8 Tetor 2017, Viola publikon videoklipin "Me Sy Mbyllë".