TEKSTESHQIP

Viola
A M'don Hala
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A M'don Hala" kënduar nga Viola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.