Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Jam Nje Djal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Jam nje djale qe shes basma
Me nje vajze kam ra ne sevda x2

Ref...x2
Cilen moj te pres
Cila te pelqen
Ate medafsh a ate kadife
Se keto basma s'ke u gjen

Sa here une kaloj andej
Ajo m'del ne penxhere x2

Eja vajze te them
Cila te pelqen
Ate mendafsh a ate kadife
Se me te mira s'ke ku i gjen

Eja moj te them
Cila te pelqen
Ate mendafsh a ate kadife
Se keto basma s'ke ku i gjen

...

Ref...x2
Cilen moj te pres
Cila te pelqen
Ate medafsh a ate kadife
Se keto basma s'ke u gjen


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Violeta Kukaj Retkoceri - Jam Nje Djal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Nje Djal".
3. Video është e këngës "Jam Nje Djal", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0