Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Erdhë Bajrami Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kuku nano mori
Erdh Bajrami x2

A e man mend moj nan moj
Qysh ke llafi x2

Ref...
Mos t'vjen puna
Nan me ju korrit
O mos me dhafshit nane
Nan moj kam me ik
O mos t'vjen puna
Nan me ju korit
O vallahi bilahi
Nan moj kam me ik

Qysh ke llafi nano
Mori nane x2

Per Bajram moj nane
Keni me m'dhane x2

Ref...
Mos t'vjen puna
Nan me ju korrit
O mos me dhafshit nane
Nan moj kam me ik
O mos t'vjen puna
Nan me ju korit
O vallahi bilahi
Nan moj kam me ik

...

Boll kam prit oj nan
Duhet te shkoj x2

Do marr djalin
Nane qe e dashuroj x2

Ref...
Mos t'vjen puna
Nan me ju korrit
O mos me dhafshit nane
Moj nan kam me ik
O mos t'vjen puna
Nan me ju korit
O vallahi bilahi
Nan moj kam me ik


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Violeta Kukaj Retkoceri - Erdhë Bajrami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdhë Bajrami".
3. Video është e këngës "Erdhë Bajrami", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0