Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri & Vizion Band - Pavarësinë E Gëzoftë Kosova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Po feston e gjith Kosova
Jetë e re po fillon sot
Jehonë kenga e bie lodra
Gëzuar qofsh per jet e mot

Gëzon Presheva e Ulqini
Camerija e Tetova
Nga Tirana vjen urimi
Pavarsin e gzoft Kosova (2x)

Po feston e gjith Kosova
Jetë e re po fillon sot
Jehonë kenga e bie lodra
Gëzuar qofsh për jetë e mot

Gëzon Presheva e Ulqini
Camerija e Tetova
Nga Tirana vjen urimi
Pavarsinë e gzoft Kosova! (4x)


Ky tekst u dërgua nga Arbenita Gecaj

Violeta Kukaj Retkoceri & Vizion Band - Pavarësinë E Gëzoftë Kosova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pavarësinë E Gëzoftë Kosova".
3. Video është e këngës "Pavarësinë E Gëzoftë Kosova", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri & Vizion Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 1