Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Lulja E Blinit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

2x Nën hije te blinit moj lulja e Ulqinit
2x Me qerpik te zi lum djali për ty

2x Hajde hajde marshalla nusja jon e bukura
Nën hije të blinit Oo lulja e Ulqinit Oo

2x Ai që t'ka pa në sevda ka ra
2x E bukur si hana të ka ritur nana

Refreni
2x Hajde hajde marshalla nusja jon e bukura
Nën hije të mollës Oo lulja e Tetoves Oo

2x Lujma lujma shtatin me belin e hollë
2x Ma e bukra nuse për me t'vnu kuror

Refreni
2x Hajde hajde marshalla nusja jon e bukura
Ma e mira e stines Oo lulja e Prishtines Oo

Hajde hajde marshalla nusja jon e bukura
Nën hije të blinit Oo nusja e Ulqinit Oo

Hajde hajde marshalla nusja jon e bukura
Ma e mira e stines Oo lulja e Prishtines Oo


Ky tekst u dërgua nga Fatbardha

Violeta Kukaj Retkoceri - Lulja E Blinit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulja E Blinit".
3. Video është e këngës "Lulja E Blinit", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0