TEKSTESHQIP

Visar Peja
Vajzat Jane Lulet E Jetes
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vajzat Jane Lulet E Jetes" kënduar nga Visar Peja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Duke patur parasysh impaktin pozitiv që përfitohet, projekti muzikor është lansuar tek shikuesit i realizuar nga ana vizuale me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 28 Qershor 2017.