TEKSTESHQIP

Vita Guhelli
Nje Dite Me Del
Lyrics
(Feat. Ilire & Majlinda)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Dite Me Del" kënduar nga Vita Guhelli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Naim Krasniqi.