Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitore Rusha - Kuvendon Marta Me Gra (Feat. Vëllezërit Lleshi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ka pas ken dikur zakon
Grat y mbyllshin me nji dhom
E ja krisnin muhabeetiiit..
Ulur n`shesh n`pik t`lezetit`

Kuvendon marta me gra
Halli madh qe na ka ra
Burrat nuk na shohin ma
As me sy s`dojn me na pa
Ah moj gra mori gra
Fajin kush nuk na i ka
T`kishim Le ma von pak`sa

Kuvendon marta me gra eeeee..
Kuvendon marta me gra eee...

Halli madh qe na ka ra
Burrat nuk na shohin ma
Vajza t`reja dojn me pa
E per ne nuk pysin ma
Ah moj gra mori gra
Fajin kush na i ka
Asht perzi krejt kjo dynja
T`kishim Le ma von Pak`sa
aaa...

Shoqja shoqen tuj gerka
Per at fat qe ju kish ra`
`Her tuj qesh e her tuj qa
Muhabet ma`t omel s`ka
Ne mes tyne ishte Marta
Bonte muhabete t`thata
Por tash Marta osht harru
Sa dhe kohet kan ndryshu eee..

Kuvendon marta me gra eeeee..
Kuvendon marta me gra eee...

Ka po bajn kta muhabet
Zhveshun gruja s`ka lezet
Hatri hiq mos me na met
Burrat paskan pas te drejt
Na vret zoti ..[asht gjyna]..
Burrat s`kena ..[pse me i sha]..
Vjazat xhveshun dojn me i pa
..[Nuk ka burr qe ndalet maaa...]

Kuvendon marta me gra eeeee..
Kuvendon marta me gra eee...
Kuvendon marta me gra eeeee..
Kuvendon marta me gra eee...


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3\'nt..!*

Vitore Rusha - Kuvendon Marta Me Gra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kuvendon Marta Me Gra".
3. Video është e këngës "Kuvendon Marta Me Gra", por nuk këndohet nga Vitore Rusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitore Rusha:


Komente 0