TEKSTESHQIP

Vitore Rusha
Kuvendon Marta Me Gra
Lyrics
(Feat. Vëllezërit Lleshi)

Ka pas ken dikur zakon
Grat y mbyllshin me nji dhom
E ja krisnin muhabeetiiit..
Ulur n`shesh n`pik t`lezetit`

Kuvendon marta me gra
Halli madh qe na ka ra
Burrat nuk na shohin ma
As me sy s`dojn me na pa
Ah moj gra mori gra
Fajin kush nuk na i ka
T`kishim Le ma von pak`sa

Kuvendon marta me gra eeeee..
Kuvendon marta me gra eee...

Halli madh qe na ka ra
Burrat nuk na shohin ma
Vajza t`reja dojn me pa
E per ne nuk pysin ma
Ah moj gra mori gra
Fajin kush na i ka
Asht perzi krejt kjo dynja
T`kishim Le ma von Pak`sa
aaa...

Shoqja shoqen tuj gerka
Per at fat qe ju kish ra`
`Her tuj qesh e her tuj qa
Muhabet ma`t omel s`ka
Ne mes tyne ishte Marta
Bonte muhabete t`thata
Por tash Marta osht harru
Sa dhe kohet kan ndryshu eee..

Kuvendon marta me gra eeeee..
Kuvendon marta me gra eee...

Ka po bajn kta muhabet
Zhveshun gruja s`ka lezet
Hatri hiq mos me na met
Burrat paskan pas te drejt
Na vret zoti ..[asht gjyna]..
Burrat s`kena ..[pse me i sha]..
Vjazat xhveshun dojn me i pa
..[Nuk ka burr qe ndalet maaa...]

Kuvendon marta me gra eeeee..
Kuvendon marta me gra eee...
Kuvendon marta me gra eeeee..
Kuvendon marta me gra eee...