Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitori Balili - Moj Pushke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Refreni:
Moj pushke ç'me bëre
Une avash te shkrepa
Se nga krisma jote
Doli e verteta

Nga SoKak Kak Poshtë Fry Moj Fryti Jera Qello Pa Me Poshke Dy Japo Dy Ti Era E Vendi E Derdo Per Ndoli Me Ndoli Per Jera Pike Me Dhe Pike Only April Pi Vepore Eyes

Refreni.
Moj pushke ç'me bëre
Une avash te shkrepa
Se nga krisma jote
Doli e verteta

Dole Maq Tertove Sernda Merendia Pefine Tre Nde Ra Qertove Me Fishe Kundine Kush e Dashurua Ka Paturu Patur Mun Dime But u Je Gezuar Si e Puna Work Mume

Refreni.
Moj pushke ç'me bëre
Une avash te shkrepa
Se nga krisma jote
Doli e verteta


Vitori Balili - Moj Pushke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Pushke".
3. Video është e këngës "Moj Pushke", por nuk këndohet nga Vitori Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitori Balili:


Komente 3