Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - E Jotja Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

do ta fali zemren te me dashurojsh do ta fali shpirtin me mua t'jetojsh
e jotja e jotja veq e jotja jam ne zemer te kisha ne zemer te kam
e jotja e jotja veq e jotja jam as kend perveq teje ne zemer se kam.


Ky tekst u dërgua nga Adelina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Haxhiu - E Jotja Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Jotja Jam".
3. Video është e këngës "E Jotja Jam", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 3