TEKSTESHQIP

Vjollca Haxhiu
Mos Me Kerko
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Me Kerko" kënduar nga Vjollca Haxhiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i orkestrimit është Marjan Filipovski (MAKI).