TEKSTESHQIP

Vjollca Luka & Donika Hajra
Fajtore Jam Une
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fajtore Jam Une" kënduar nga Vjollca Luka & Donika Hajra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimin, tekstin dhe orkestrimin e realizoi Naim Krasniqi.