TEKSTESHQIP

Vjollca Luka
Mergimtar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mergimtar" kënduar nga Vjollca Luka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponues i muzikës dhe autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë Ilir Berani, teksa autor i orkestrimit është Miti Geci.