Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vllezrit Susuri - Shpirt O Zemër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti m'ke than kur mos u largo
Me mbaj afer vetem me shterngo
Gjithcka m'fale e un skam kuptu

A A A A A

Shpirt e kalem
Sa shume te kam lendu
M'fal o zottt

Zemer zemer je per mu
Gjithcka baj shume te du
Shpirt oo zemer kam gabu
Tash prej dore skam met leshu x2

Zemer Zemer Zemer

Cka kam dasht ti mi ke dhurru
Un t'kam rejt e vec t'kam mashtru
Sa e mire ti ke qen me mu

A A A A A

Se kaq vone
Un e kame kuptuu
M'fal o zottt

Zemer zemer je per mu
Gjithcka baj shume te du
Shpirt oo zemer kam gabu
Tash prej dore skam met leshu x2

Zemer Zemer Zemer
Zemer Zemer Zemer

A A A A A A
A A A A A A

Zemer zemer

Zemer zemer je per mu
Gjithcka baj shume te du
Shpirt oo zemer kam gabu
Tash prej dore skam met leshu


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist

Vllezrit Susuri - Shpirt O Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirt O Zemër".
3. Video është e këngës "Shpirt O Zemër", por nuk këndohet nga Vllezrit Susuri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vllezrit Susuri:


Komente 2