Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Fjale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nje fjal te flas me teper nuk kam koh
Nuk è di a ja vlen te te degjoj

Nje fjal, ato fjal perher njesoj
Nuk do mundem me ty te te duroj


Dje e vetme un
Sot premton ti(???)
Ne dje u deshem shume
Sot pa dashuri
Dikur ne ndjenim zjarr
Sot ti me ke grire
Dje nje bote plot gjyr
Sot bardh è zi(x2)

Nje fjal, CA fjal me teper nuk mjaftojn
Te ti them a te mi thuash
prap gjysma shohin(?????)
Keto fjal, ato fjal perher njesoj
Nuk do mundem me ty te te duroj

Dje e vetme un
Sot premton ti(???)
Ne dje u deshem shume
Sot pa dashuri
Dikur ne ndjenim zjarr
Sot ti me ke grire
Dje nje bote plot gjyr
Sot bardh è zi(x2)


Ky tekst u dërgua nga Denisa BanushiVojsava Alia
Publikimi: 05/04/2017
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Ervin Gonxhi


Vojsava Alia - Fjale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjale".
3. Video është e këngës "Fjale", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0