Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Gezuar Pervjetorin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne kalendarin tone sot eshte data jone
kur ne dhame puthjen e pare
e koha kalon shume gjera ndryshon
por jo kte dite ne kalendar

e ja ku jemi prape te dy te dy
ne te dy
e po ta them me sy se te dua ty
e vetem ty

Gezuar pervjetorin zemra ime e imja dashuri
se te kam ty pjese te jetes time gjysma ime ti
Gezuar pervjetorin zemra ime gezuar shpirti im
se te kam ty pjese te jetes time ty te kam bekim

Afer sy ne sy pa fryme ne te dy
le ta pime nje gote
te dehem me ty momenti yne eshte ky
dashurise ti kendojme sot

e ja ku jemi prape une dhe ti
si atehere
perqafome e mos me lesho
jo asnjehere

me ty me ty gjithmone me ty
me ty me ty gjithmone per ty
shpirt e shpirt e sy me sy
merr fryme tek ty

Gezuar pervjetorin zemra ime e imja dashuri
se te kam ty pjese te jetes time gjysma ime ti


Ky tekst u dërgua nga Armand MaleVojsava Alia
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/02/2023
Muzika: Vani Rushiti
Teksti: Vojsava Alia
Produksioni: Bio Records
Styling: Anisa CollectionVojsava Alia - Gezuar Pervjetorin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gezuar Pervjetorin".
3. Video është e këngës "Gezuar Pervjetorin", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0