Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Voltan Prodani - Dilema E Saj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/06/2009

2009-06-06T16:35:51

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 9
1.
Do kaloj prap dhe ne sdo jemi te dy prane
Do te sillesh neper rrugica
E do pyesesh veten ti
Pse e humbe dashurine,
Kush nga ne e kishte gabim!

2.
Ti kur me thua sdua, bejbi
Me beso, une nuk te besoj
Ti ne cdo fjale qe thua,
Une dyshoj per to, dyshoj

3.
Se ti, nuk je ajo qe je
Se asnjehere ti sje dashuruar
Se ti veten tende nuk e njeh
Dashurine ti vetem ke mashtruar

4.
Ref.
Vitet kur te kene kaluar
Nuk do jemi te dy prane
Dhe atehere do kesh kujtuar
Ato fjale qe nuk i thame
Do te sjellesh ti ne mendje
Ato enigma pa kufi
Dhe do pyesesh kush nga ne
E kish gabim

5.
Ti kur me thua, sdua
Dyshoj une tek ty dyshoj,
Se ti nuk je ajo qe jo
Asnjehere ne jete nuk ke dashuruar
Se ti veten tende nuk e njeh
Dashurine ti vetem ke mashtruar

6.
Ref.
Vitet kur te kene kaluar
Nuk do jemi te dy prane
Dhe atehere do kesh kujtuar
Ato fjale qe nuk i thame
Do te sjellesh ti ne mendje
Ato enigma pa kufi
Dhe do pyesesh kush nga ne
E kish gabim


Më Shumë Këngë Nga Voltan Prodani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet