Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Voltan Prodani, Ardita Meni & Pandi Laço - Enderr Dhe Zgjim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

03/07/2014

2014-07-03T15:48:18

Më Shumë Nga

Pandi Laço

Muzika:

Voltan Prodani

Teksti:

Pandi LaçoKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Enderr Dhe Zgjim" kënduar nga Voltan Prodani, Ardita Meni & Pandi Laço.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Voltan Prodani, Ardita Meni & Pandi Laço i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Voltan Prodani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet