TEKSTESHQIP

Xheta
Loti I Nanes
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Loti I Nanes" kënduar nga Xheta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Formula "hit + klip = sukses" u zbatua dhe ky produkt muzikor lansohet në tregun e gjerë të muzikës i ilustruar me vlera artistike edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 1 Maj 2020. Muzika e këngës vjen e kompozuar nga Jeton Rrudhani, ndërsa teksti u mor përsipër nga Mergim Gashi.