Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wendi Mancaku - Vesi I Shpirti Tim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

I lashe te gjitha sot
Cigaren edhe ty
Vesi i shpirtit tim
Ska me snjeh shpetim
Deren hapur e lashe per ty
Miremengjes trishtim
Do me behesh krahe
Te harroj vetmine
Pararefreni
SJemi sjemi sjemi
Ma harroi dhe emrin
Cigaren e atij te fundit po e pi
SJemi sjemi sjemi jo asgje nuk jemi
Ska me nete dy
Eshte ajo ai
Refreni
Vetem per mua
Sot i thuaj jo
Mesome dhe mua
Mos te jeme me kjo
Per dreq une dua
Dike qe sme do
E dashuruar behu si ajo si ajo


Wendi Mancaku - Vesi I Shpirti Tim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vesi I Shpirti Tim".
3. Video është e këngës "Vesi I Shpirti Tim", por nuk këndohet nga Wendi Mancaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Wendi Mancaku:


Komente 0