Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

White Devil

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Fadil Mugleci
BIOGRAFIA: White Devil është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2009, Eleminimi & White Devil marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Pyetjet Nje Pergjigje Kane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Slitta

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Floriant Salihu (Flow)

Diti-G

I Panjohuri


Tags: White Devil, Fadil Mugleci

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet