A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
WhoBrave

Tags: Whobrave, Who Brave

WhoBrave është një këngëtar i njohur dhe këndon kryesisht Hip-Hop. Në Maj 2008, Defrimi merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "S'te Dashuroj", në bashkëpunim me WhoBrave. Më datë 14 Gusht 2009, Strongi publikojnë videoklipin "Qishtu Na Jetojm", në bashkëpunim me Alb-G & WhoBrave....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018