Më mbaj mend (për 1 muaj)

WhoBrave - Dikur (Feat. Rascom & B-Genius)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

harroj te gjitha harroj nqofse sje me mu me askend ski mu kon je femra qe mas shumti qe e dua ke mendu qe munesh me lu me ndjenja

a pe she qe spo del ashtut harroj tgjitha qe me mu i ke pas harroj te gjitha spo ma nin edhe nese je tu plas


Ky tekst u dërgua nga TinaWhoBrave
Featuring: B-Genius & Rascom
Publikimi: 17/01/2013


WhoBrave - Dikur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur".
3. Video është e këngës "Dikur", por nuk këndohet nga WhoBrave.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga WhoBrave:


Komente 0