Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni - Hajde Luj O Shpirti Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4Sot harroj te gjitha hallet kjo nate me na shku huq nuk na falet bonu gati veshu mir kem me shku si mysafir

mos mendo per kurrgjo tjeter knaqu mori zemer ndrreqma jeten nuk po dihet qka po bohet sot po luhet sot po knohet

Hajde luj o shpirti jem ksi shyreti smahet mend tash e di se ne ket nate ty te paskem pas nafak (2X)

Sonte du me te pas ma afer ja vjen ti me qef ja vjen me hater nese ka pak dashuri ska qka bohet nomi zi

Ma jep doren ta jap belin sa sja kena pa dikujna sherrin me ti fal buzet zguxova po prej dore kurre ste leshova

REF (X)


Ky tekst u dërgua nga  enkela


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni - Hajde Luj O Shpirti Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Luj O Shpirti Jem".
3. Video është e këngës "Hajde Luj O Shpirti Jem", por nuk këndohet nga Xeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0