Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni & Zenel Doli - Ne Sabah Bre Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

o ne sabah o bre shpirt kam dal ne pazar
o per me ble une o shpirt shamin per beqar
per me ble une oj zemer shamin per beqar

qaj me lot o me lot ne sy
me ka marr malli me nejt me ty
qaj me lot o me lot ne faqe
po te vjen era moj manushaqe
e te keqen moj nana

o te dy zemrat bre shpirt o ne
kemi me i bashku
oh na po ndahem bre shpirt o
e s"kemi me u harru
more na po ndahem moj zemer e s"kemi me u harru

qaj me lot o me lot ne sy
me ka marr malli me nejt me ty
qaj me lot o me lot ne faqe
po te vjen era moj manushaqe


Ky tekst u dërgua nga  ardit

Xeni & Zenel Doli - Ne Sabah Bre Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Sabah Bre Shpirt".
3. Video është e këngës "Ne Sabah Bre Shpirt", por nuk këndohet nga Xeni & Zenel Doli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0