Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkelzen & Korab Jetishi - Vijne Vaporrat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

vijne vaporrat moj nane
bregut detit
o dil e shihi moj nane asqert e mbretit
o dil e shihni moj nana asqer po i qojn eee
o gjysa qajne o moj naneee gjysa kenojne eee

gjysa qajne o moj nane gjysa kenojne e eee
o nga nje leter o nje lajm e qojne
o ka nje leter moj nan nje lajm me qojneeee

o ka nje leter moj nane e qojne e lajm e
o per shtate vjet moj nane t'na presin grate (2x)

mos na pritshin moj nane per shtate vjetee
o le te marrin moj nane burrat pleqee
burrat pleq o moj nane pleq me mjekerr eee ishalla vjen o moj nane naj dever tjeter


Ky tekst u dërgua nga Lule

Shkelzen & Korab Jetishi - Vijne Vaporrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vijne Vaporrat".
3. Video është e këngës "Vijne Vaporrat", por nuk këndohet nga Shkelzen & Korab Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0