TEKSTESHQIP

Xhafer Ahmetaj & Mc Qoppa
Trimat E Kabashit
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Trimat E Kabashit" kënduar nga Xhafer Ahmetaj & Mc Qoppa.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Trimat E Kabashit".
INFO
Ashtu siç pritej, ky materiali muzikor lansohet para publikut i kompletuar edhe me videoklip, të cilin e krijoi Nexos. Videoklipi u publikua me datë 20 Mars 2024. Vijën melodike dhe tekstin e mori përsipër Xhafer Ahmetaj, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Artan Elshani.