Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Xhavit Avdyli - Pse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

20/01/2018

2018-01-20T15:00:01+00:00

Video Produksioni:

BUG Production
Ti po shkon mua më harron
Gjithqka përfundon,
Kjo ëndërr mbaron
Çka të bëj
N'cilën rrugë të shkoj
Errësira filloj t'më kaploj

[Ref 2×:]
Pse,pse ti po ik
Aq shum kohë përfundon me një pik
Këtë ditë asnjiherë se kam prit
Që do t'vi e do t'jem pa ty.

[2×]
U largove ti
Asnjë fjal pa m'than
Koha ime për ty,
Qoftë haram.

[2×]
Qdo mëngjes ta dhuroja një dit,
Ti po më lenë
të vetëm dhe po ik.


Ky tekst u dërgua nga Sarah
Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet