Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Ç'faj Kemi Bo O Zot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Këngë e albumit:

"Mori Goca Gjithe Sa Jini"

Komente

Asnjë Koment

09/10/2002

2002-10-09T05:34:55+00:00Kenke nuri i bukurise shpin ma kishe moj ne zarran o do ti baj rixha kojshise te ma presin pak njat man aman aman o do ti baj rixha kojshise te ma presim pak njat man aman aman rreth e rreth me avulli eee si fellanza moj ne kafaz o jasaman moj shtat selvi del ne xham se po pelsas aman aman o jasaman moj shtat selvi del ne xham se po pelsas aman amaaaaaan A saman moj gjylja rremit me at goj moj kur me flet ja dhe zjermin krejt alemit gjumi naten nuk me ze ja dhe zjermin krejt alemit gjumi nates nuk me ze ja rina ninan ninan ninan hopa gjumi nates nuk me ze lule hajde moj lule hopa hopa lule obobo u thafsha hajde me mu moj ta preksha syn e zi vetullen per bukuriii po vin gocat prej peçinit kan xan vend ne barbullush jasaman moj gjylja rremit hallin tem sma din kerkush jasaman moj gjylja rremit hallin tem sma din kerkush jarina ninaninan ninaninan hopa hallin tem sma din kerkush lule hajde mori lule lule hopa hopa lule obobo u thafsha hajde me mu moj ta preksha syn e zi vetullen per bukuri lule hajde mori lule lule hopa hopa lule moj ta preksha syn e zi vetullen per bukurii


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet