Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Xhavit Dedej - O Shijak Me Halle  (Feat. Pandora)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00

Featuring

Pandora

Këngë e albumit:

"Bobi"


o shijak me halle
ce bane o zot

o shijak me halle
ce bane o zot

me fute ne valle
tani s'mund t'dal dot

me fute ne valle
tani s'mund t'dal dot

REF.:
cdesha ce kalova
andej nga shijaku
nje goc e takova
e me zu meraku
kam frik se do mbetem dhanderr ne shijak
oh moj goc tirone
S'te Kam faj aspak

ç'me bane moje nane
me linde te pa fat

ç'me bane moje nane
me linde te pa fat

Linda çune tirone
Do vdes ne shijak

Linda çune tirone
Do vdes ne shijak

REF.:
ç'desha ce kalova
andej ka shijaku
nje goc e takova
e me zu meraku
kam frik se do mbetem dhanderr ne shijak
oh moj goc tirone
ste kam faj aspak


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet