Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Une Me Ty  (Feat. Denisa Gjezo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Denisa Gjezo

14/05/2014

2014-05-14T16:51:01+00:00Xhavit Dedej:
per ty u dogja si nje leter
o shpirti im nuk dua tjeter
kur nuk te shoh per ty kam mall
se ti ma mban ket zemer gjall

Denisa Gjezo:
nga dashuria qe kam un me ty
ne asnje jet un pa ty jo nuk rri
ne zemren time e mban shpirtin tend
perpara teje ne jet s've askend

Denisa dhe Xhaviti:
refreni x2
ti me mban gjall ket zemer
dashuri te them ne emer
le digjem shpirt un me ty
asnjeher nuk te le vetem
nuk te nderroj me asnje tjeter
ti ke lind per mu e un per ty

Xhavit Dedej:
ti je pasqyr e jetes sime
i jep ksaj zemre kaq gezime
se ti shkelqen ngado qe shkon
un do te dua ty gjithmon

Denisa Gjezo:
shoqet e mija s'me len me rehat
thon se me mua ti djal pate fat
e dashuria me shtohet per ty
ka qen e shkruar te jemi te dy

Denisa dhe Xhaviti:
refreni x4
ti me mban gjall ket zemer
dashuri te them ne emer
le digjem shpirt un me ty
asnjeher nuk te le vetem
nuk te nderroj me asnje tjeter
ti ke lind per mu e un per ty


Ky tekst u dërgua nga Dela123456
Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet