TEKSTESHQIP

Xhejsi Jorgaqi
Gjysëm Jete
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjysëm Jete" kënduar nga Xhejsi Jorgaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për kompozimin, për tekstin dhe për okestracionin është përkujdesur Gjergj Jorgaqi.