A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Xhevat Neziri (Xheki) - Medvegja Ime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/08/2019

2019-08-17T19:45:06

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Rrahman KryeziuNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Medvegja Ime" kënduar nga Xhevat Neziri (Xheki).
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Medvegja Ime".
Videoklipi nga Xhevat Neziri (Xheki) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019