Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Te Kam Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Tu kam lut sikur per gjate mos u ngut e ti mos shko nuk ka lind hala njer ma shum qe te do ska lind hala ai njeri ma shum qe te do e verteta shum pom dhemb ah qysh pot merr shoku jem se kam dasht une kurr ket dit per s'gjalli met prit.qilu tok une te hy smund tju shoh e sy

Ref.Po vdes me sy qel met qu nshpi niher po vdes me merak qysh nuk tpata fat.2x

I kam lut do kalimtar ty met pershendet me tu lut kthehu tek une ma mir ski me gjet me tu lut kthehu te une ma mir ske me gjet

Ref.Po vdes me sy qel met qu nshpi niher po vdes me merak qysh nuk tpata fat.2x


Ky tekst u dërgua nga Lina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xheki
Publikimi: 07/09/2008


Xheki - Te Kam Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Lule".
3. Video është e këngës "Te Kam Lule", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0