Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Ne Ditlindjen Tende Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  10

kur qirin ti fike
dhe me pe me sy
a t'ra nmend se un
po fikem per ty (2x)

Refrain:
ne datlindjen tande
vetem un mungova (2x)
edhe pse nga ti
ket se meritova (2x)

a ia zgjate duart
dikujt per vallzim? (2x)
a e zuni mbrem
dikush vendin tim? (2x)

Refrain:
ne datlindjen tande
vetem un mungova (2x)
edhe pse nga ti
ket se meritova (2x)


Ky tekst u dërgua nga  MandarinaXheki
Publikimi: 07/03/2013


Xheki - Ne Ditlindjen Tende
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Ditlindjen Tende".
3. Video është e këngës "Ne Ditlindjen Tende", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0