Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xheki - Jam Dehe Me Raki
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Dehe Me Raki".
3. Video është e këngës "Jam Dehe Me Raki", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Xheki - Jam Dehe Me Raki Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Eja Sonte"

Këngë e albumit:

"11 Hite"

Komente

Asnjë Koment

25/04/2013

2013-04-25T10:36:09+00:00jam deh me raki moj vajz jam deh un moj me konjak
pse moj vajz sme shikjon zemra ime per ty vajton

reff:
eja eja eja ti falma mu moj vajz at dashuri
dashnin tane mu ma fal sa t'jem gjadh moj vajz
n'zemer te mbaj

jam deh me konjak moj vajz
jam deh moj me raki shum me ty
kam pas dashni kur m'shikjon me ata sy
shum me ty
kam ra n'dashni kur m'shikjon me ata sy

reff:
eja eja eja ti falma mu moj vajz at dashuri
dashnin tane mu ma fal sa t'jem gjadh moj vajz
n'zemer te mbaj


Ky tekst u dërgua nga jetmir
Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë