Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - U Kall Darsma (Feat. Dj Gimi-O)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

o sa mir sa mir me qika
se kshtu e don muzika
2x
o sa mir sa mir me quna
se kshtu e lypka puna
2x

te dua ty, te dua ty
te dua ty cokollada ime
te dua ty, te dua ty
te dua ty lepurushja ime

o te du pa mas, zemren po ma merr javash javash
jananinaj te du pa mas
zemren po ma merr javash javash

t'rreh zemra kur me she nje si un ty nuk e
oo ti nuk e ke
cokollada ime je
lepurushja ime je
ooo si shpirt ti je

o te du pa mas, zemren po ma merr javash javash
jananinaj te du pa mas
zemren po ma merr javash javash
Xhela Abazi
Featuring: Dj Gimi-O
Publikimi: 05/07/2017


Xhela - U Kall Darsma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Kall Darsma".
3. Video është e këngës "U Kall Darsma", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0