Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela & Dani - Potpuri Dasmash (Gezuar 2020) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nusja jon me tel ta len synin qel
Nusja me duvak si shqipja n'bajrak
2x

Po knon zogu permi lis
po thot dasem kush ka nis
knohet kanga pa ja ndal
Nusja jon me tel ta len synin qel
Nusja me duvak si shqipja n'bajrak
2x

Neve nuk na dhimet malli
na ka ardh nusja si djali
na nuk jemi tamaqar perqef nuse kemi marr
Nusja jon me tel ta len synin qel
Nusja me duvak si shqipja n'bajrak
2x

Ani mori nuse ani qaf gastare 2x
Ani a don rruze ani a don pare 2x
As nuk due rruza moj as nuk due pare 2x
Veq e du ket djali djal te ri beqare 2x


Xhela & Dani - Potpuri Dasmash (Gezuar 2020)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri Dasmash (Gezuar 2020)".
3. Video është e këngës "Potpuri Dasmash (Gezuar 2020)", por nuk këndohet nga Xhela & Dani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0