Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - E Doja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "E Doja" kënduar nga Xhela.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "E Doja".

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Enrik - E Doja

A mundesh dot ti
Te me thuash sa me do
A mundesh dot ti dhe nje her
Te pyes se u be nje koh qe sjemi pa,
Te pyes nese ndjeve ndonjeher

Mundet ta fal,
Por dot se mbaj.
Se ca ti deshe
ta dha ky shpirti im

Kishe vec fjal
Ike ngadal
Ike me eren pa me then nje lamtumir

Se un e doja doja doja
Shum e doja doja doja
Dhe pse ishte e marr kjo dashni

E un i thoja thoja thoja
Sa e doja doja doja
Ajo nuk ishte mo per syt e mi

Ajo nuk e di sa un e kam dasht
Ajo nuk e di se veten e dhash
Ajo nuk e di dhe sot sa un ndjej
Ajo nuk e di sa dhe veten genjej

Du me te pyt a kishe zemer
E mos tme thoje tjeter emer
Shum ma mir shum ma mir qe jemi larg

Mundet ta fal
Por dot se mbaj
Se ca ti deshe
ta dha ky shpirti im

Kishe vec fjal
Ike ngadal
Ike me eren pa me then nje lamtumir

Se un e doja doja doja
Shum e doja doja doja
Dhe pse ishte e marr kjo dashni

E un i thoja thoja thoja
Sa e doja doja doja
Ajo nuk ishte mo per syt e mi

Venera Lumani - E Doja

E doja shum
se duan kurr sa un
Askush se kishte fal
ate qe ja kam fal

Si ka mundesi
te humbesh kur e ke
Ti dedikosh nje jet
ne fund te mbetesh vet

2x
E di do jetojme ne te njejtin qiell
Nuk do te shoh te re dot ndjej
Koha per mua prapa nesh
po aq sa shi dhe lot do sjell

Si ti kuptoj
kto syt qe loti zgjon
Nuk di si tua shpjegoj
qe me zdo te shikojn

I le te qajn me zerin tend
dhe nje kujtim le tdhemb
Sikur ta dije ti
te dua perseri

5x
E di do jetojme ne te njejtin qiell
Nuk do te shoh te re dot ndjej
Koha per mua prapa nesh
po aq sa shi dhe lot do sjell

Era Caushllari - E Doja

Dikur mu betua se me donte mua
me mua flinte dashuria
por sa shpejt qe u zgjua dhe me harroi mua
ende une ate ta njihja
zemren bosh e kam, pa ate e humbur jam.

Une nuk e dija dija
me enderra flija flija
se shume e doja
por gaboja se e doja.. (x2)

Ne gjunjet mbeshteta une koken tek ty
kisha gjetur une boten
ne krahet e tua gjithmone fluturoja
i pari qe une e doja
zemren bosh e kam
pa ate e humbur jam.

Une nuk e dija dija
me enderra flija flija
se shume e doja


Publikimi: 12/06/2021
Teksti: Fadil Topalli
Video Produksioni: RGB Entertainment
Studio: Amir Abazi - Musical StudioMë Shumë Këngë Nga Xhela:


Komente mbi këtë këngëXhela - E Doja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Doja".
3. Video është e këngës "E Doja", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.