Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jemayli - Bonu High

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bonu High".
3. Video është e këngës "Bonu High", por nuk këndohet nga Jemayli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jemayli - Bonu High  (Feat. B52)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

B52

27/11/2012

2012-11-26T23:58:34+00:00B52
..................................................
Di me majt sekret
Qka ndodh me mu e ty kerkush se mer vesh
Jee there martini there sex
Thuj se na pi qojna eks
Une pshtetna nmur e ti mi kthen betht
Percjelle beat sillu e shko teposht
Mmm qohu nalt apet
Baby si gjarpen e une trupin si peshk
Bommm je sexy bommm
E kallem kat shkojm deri naten von
Ti un un ti perfundojna nkerr tani
Nshpi tem se bojna babs na
..................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Xhema Aka Jemayli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet