Xhensila Myrtezaj

Xhensila Dhe Besi Festojnë Me Heronjtë E Kombëtares

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[13-10-2015]
Xhnesila Myrtezai ka qenë e praishme mbrëmë në koncertin e organizuar në Tiranë dedikuar kombëtares për fitoren ndaj Armenisë dhe shkuarjen në Kampionatin Europian 2016.

Edhe bashkshorti isaj Bes Kallaku bashk me Xhensilën kanë festuar së bashku fitoren bashk me djemtë e kombëtares.

Në disa foto të postuara nga çifti në Instagram shihen Xhensila & Besi duke u fotografuar me shumë prej lojtarëve të kombëtares.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

Xhensila Dhe Besi Festojnë Me Heronjtë E Kombëtares


Komente 4