Xhensila Myrtezaj

Xhensila Shumë E Suksesshme Në Koncertin Në Gjakovë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-12-2015]
Këngëtarja Xhensila Myrtezai ka filluar të ketë mjaft shumë sukses në Kosovë pas realizimit të duetit me reperin kosovar Mozzik.

Ajo tashmë merr ftesa për koncerte nga qytete të ndryshme të Kosovës dhe mbase është më e ngarkuar me koncerte në Kosovë se sa në Shqipëri.

Xhesi së fundmi ka postuar në rrjetin e saj social në Instagram ku shihet në një koncert shumë të suksesshëm që ka bajtur dje në qytetin e Gjakovës.

Fansat tashmë çmenden për Xhensila Myrtezain.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Xhensila Shumë E Suksesshme Në Koncertin Në Gjakovë


Komente 0