Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhensila - Liar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Liar".
3. Video është e këngës "Liar", por nuk këndohet nga Xhensila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhensila - Liar  (Feat. Elgit Doda)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  232

Muzika:

Elgit Doda

Teksti:

Rozana Radi

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

20 🔥

Featuring

Elgit Doda

27/08/2013

2013-08-27T15:04:50+00:00Se ti më ngren lart
sa dua të afrohem, ikën larg
më jep një nat, flak
sonte tymi le të dal
je genjeshtar, genjeshtar

lie liar lie liar
oh baby you dont make my
cry baby cry baby cry cry

you make me fly fire fly fire
one more time 'cause baby
one more time
one more time
one more time

se ty të dua shum
provo një herë te duash sikur unë
as pak e as shum
me zemrën time ti po lun
ti po lun ti po luunn baby

Ref:

lie liar lie liar
oh baby you dont make my
cry baby cry baby cry cry

you make me fly fire fly fire
one more time 'cause baby
one more time
one more time
one more time

elgit: krejt ktu kon me kon ok
tash e vrej un me to famen e ndjej se
per ty se blej se tjetra po mpret amo dije nji sen
qe ti kurr nuk je vet se si
t’thirri n’telefon per t’cu n’shpi
prej prishtine n’tiron
per nji orë e t’vij
sa herë ti mendon sille vet gati
krejt I kisha lon me kon ngat teje
se je amazing nk t’rrej je amazing
po ti s’mle me flejt munet me kon shum leht po vec nji sen e gjen ti
for ever amazing just do it darling munesh me kon my basy darling

Ref:

lie liar lie liar
oh baby you dont make my
cry baby cry baby cry cry

you make me fly fire fly fire
one more time 'cause baby
one more time
one more time
one more time


Ky tekst u dërgua nga as37   Albafi237

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhensila Myrtezaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet