Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhensila - Jeton Tek Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  263-Zonje..
-jo..
-me vjen keq
-te lutem..nuk dua ta degjoj
-me vjen shum keq
-jo jo,
-zonje
-jo ai me telefonoi...
-zonje..
-dhe me tha qe do vij javen qe vjen...
-jo te lutem nuk dua ta degjoj
-zonje..
-nuk dua,...nuk dua ta degjoj
-jo
se je jeta ste fal,ste fal

Ai vjen ngadal
nuk dua ta degjoj, sdua ta kuptoj
fjale, vetem fjale
ne fund dicka me thote
ai me nuk jeton

Si munde te me lesh pa nje jete
Si munde te me vrisje kaq shpejt
Por prap ti brenda meje jeton
Dhe un e di, do jem ajo

Une sot do tregoj si ishte me ty
Do jem nje ditar gjithmone do te shkruaj per ty
Dua te qaj, por jo te T'Harroj
Se jeta ste fal

Jeton tek un
pa e ditur si, pa e ditur pse
do mbaj nje premtim
me te do fle, nzemer do ta fsheh

Si munde te me lesh pa nje jete
Si munde te me vrisje kaq shpejt
Por prap ti brenda meje jeton
Dhe un e di, do jem ajo

Une sot do tregoj si ishte me ty
Do jem nje ditar gjithmone do te shkruaj per ty
Dua te qaj, por jo te T'Harroj
Se jeta ste fal

Si munde te me lesh pa nje jete
Si munde te me vrisje kaq shpejt
Por prap ti brenda meje jeton
Dhe un e di, do jem ajo [2x]


Ky tekst u dërgua nga ArtiolaXhensila Myrtezaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/05/2014
Festivali: Top Fest 11
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Kledi Bahiti
Orkestrimi: Threedots


Xhensila - Jeton Tek Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeton Tek Une".
3. Video është e këngës "Jeton Tek Une", por nuk këndohet nga Xhensila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

41
22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhensila Myrtezaj:


Komente 8