Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhenty - Nuk Kena Nevoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Kena Nevoj".
3. Video është e këngës "Nuk Kena Nevoj", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhenty - Nuk Kena Nevoj  (Feat. Noisim)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Noisim

22/11/2013

2013-11-22T20:09:38+00:00P.1
S'KOM NEVOJ PER ATA QE DUN ME M'BO LAJKA
..JOM AI TIPI QE BESON N'ALLAH
SI MSHTETNA KURRKUJT , VEC VETES TIME
I FALNA ZOTIT PER TANA GABIMET

KJO MELODI N'VESH TINGULLON SI LEGJEND
TE FUT N'GJENDJE T'ROND EDHE TRUNIN TA CMEND
SE NJI SEN QE E BIJ EDHE PSE ME VONES
TY TA SHTON DASHNIN EDHE ZEMREN TA NDEZ

KA ARDH NJI KOH , KERKUSH S'TA KA PERMALL
SHOKU JOT SDON ME DIT A JE GJALL
A EKZISTON , A MERR FRYM A KE VDEK
CDO KUSH PO 'T'AFROHET VETEM KUR T'SHEF ME LEK

SECILI SHEF PUNEN E VET EDHE T'DON PER INTERES
BES...NUK I ZIHET KERRKUJT , NUK T'THON AS MIRMGJES
E ZEZ ESHT BO KJO BOT , SHUM E FTOHT
NJERZIT VDESIN E ASKUSH NUK DERDH LOTT...

REF :
MIDIS JUSH NEPER ZEMRA HYNI DJALLI
TASH BOUNI GATI NJERZIS LUFT I SHPALLI
ZOTI T'FALT , HALLALL KUJT S'JA BOJ
SE ,NUK KENA NEVOJ , NUK KENA NEVOJ

P.2
OSHT E KUPTUSHME QE THELL N'ZEMER TI M'DON
EDHE E VET E KUPTON ,QE MA MIRE SE KAQ NUK BON
OSHT E KUPTUSHME KJO QE BIJ ASHT E VECANT
TI KE NGEL PA MEN , KUR E NGJON N'KATRA ANT

OSH PRISH NJERZIA , SOT MENOJ QE SHOQNI SKA
KU JAN TASH ATO TIPA QE DJE MU M'QUJTEN VLLA
NUK PO I SHOH KERRKAH, KREJT JAN HARRU
DERSA PATEN INTERESIN ,PO QENDROJSHIN GATI TU

KU OSH RRESPEKTI, KURRKUN ,KU OSH DASHNIA,
PO SHOF QE KI ME QEJF SHOK VEC PARET E MIJA...
PO SHOF QE PO KUJTOHESH , VEC KUR KE PROBLEM
PER INTERESIN TAN, DHE SPO TA NI PER TJETER SEN , MEN

A KA NJI SEDER QE N'SHPIRT TY PO T'VRET
A KA NJI ZEMER QE N'GJOKS TY PO T'RREH
A KE TI NDJENJA SI SHOQNIA N'KOHT E VJETRA
QE PLUMIT I DOLI PARA,E PER SHOKUN FUTI KTHETRA


Ky tekst u dërgua nga  Xhenty
Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet