TEKSTESHQIP

Xhenty
Ku Jan Cikat
Lyrics
(Feat. Noisim)

Ku jan cikat nket nat magjike
dridhe senin nket vije melodike
non stop dj volumin ma nalt ti ngrije
ta kallim atmosferen se qeshtu na paska hije.

Dj fute kongen edhe driten fike
nket muzike ritmike tia boj qefin ksaj qike
sillma mikrofonin dhe ngrije volumin
sonte do njerzve tua cesim gjumin
krejt nkom me ka ni shishe ndor
kape fush ndoore zdu me ia dit as dor
nkam me kercy ton edhe ngrini zonin
kalle ne maksimun mos ta nin per kerkonin
Qohen durt nalt nese tpelqen drita
Qohen durt nalt nese ty ta ngjita
Qohen durt nalt nese tpelqe kjy flow
Ktheje nije pije dhe prej venit ti qohu
Muzika do producent edhe rrepi mikrofon
jam dyfish talent ne cdo sfide ti spostohu
This is super bit produced vajn e sillna
Everybody tonight kaloni nkrahun tim

Ku jan cikat nket nat magjike
dridhe senin nket vije melodike
non stop dj volumin ma nalt ti ngrije
ta kallim atmosferen se qeshtu na paska hije.

Nata qenka e imja e qika paska ba form
Ndor jack vodka konjak nmaksimum
Ej zemer po du qefin mu me ma bo
Merri edhe shoqet tuja se kam nacut knej oo
Ej Dj volumin nalt me ja qu
Se nskene bohen nacut e bokset per me i shpu
Ska gjo i kena tpagume se se bojna llaf xhepin
Sonte dominoj dhe cunat e qikat po mterhekin
Shif ktu ma tipin se po du me ta Q* tipin
Qashtu si ta ka hije se qikat jan ka mpritin
Ej zemer merre ti me ngadale
Se kur tvijn qeky djale mrekullit ty ti fal
Se mpelqen celsin trup si foto model
Muhabetin rreth e rrotull po me mu nuk ja del
Hajde zemer thyma tan ket nate
Thuj qe shume e kena zgjat a je gati per krevat

Ku jan cikat nket nat magjike
dridhe senin nket vije melodike
non stop dj volumin ma nalt ti ngrije
ta kallim atmosferen se qeshtu na paska hije.

DËRGOI: