Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Polo - Fati Jemi Ne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Ne trishtim
Mos jeto
Ke nje vend ti
Ne kte bote
Lodhur flet
A ka me vlere te jetoj...

Ti ndize zjarrin qe ky shpirt te marre drite
Si uragan, ti boten pushto..
Mes flakesh vrapo, ti kurre mos ndalo...per vete jeto

Ref
Ne fatin nga lart, kerkojme
Fatin e bejm ne..
Ndaj jo mos u ndal, jeto... Kte jete
-Ne fatin nga laart, kerkojme
Fatin e bejm ne..
Ndaj jo mos u ndal, jeto... Kte jete

Dite per dite
Jeta vjen,
Pa meshire, te sfidon.
Nje beteje, e fiton
Nje tjeter te rrezon


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimXhesika Polo
Publikimi: 02/11/2015
Festivali: Kënga Magjike 2015
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Olti Curri


Xhesika Polo - Fati Jemi Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Jemi Ne".
3. Video është e këngës "Fati Jemi Ne", por nuk këndohet nga Xhesika Polo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Polo:


Komente 0