Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Polo - Eva Jam Unë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Cdo nate nje lutje mban emrin tend
Por jeta jote nuk varet prej saj
Eva nuk mundet nuk do te nxer mend
Dhe pse e di qe ska asnje faj

Ai skupton ai sdo tja dij
Qe buza jote dhe sot kullon gjak
Vertet e doje por sesht me ai
Kjo enderr e bukur u kthye ne makth

Nuk mund
Te mbyll syt tani
Ne qetsi eva jam une
Eva je ti

Ne zemer te gjith ne jemi njesoj
Por jeta e saj esht loje
Ne zemer te gjith ne
Jemi njesoj
Eva jam une
Eva je ti

Te gjithe e dine,por askush
Nuk ben gje
I mbyllin sytë dhe veshet
Cdo nate
Jane ata qe gjumi i ze
Duke degjuar
Renkimet e saj
Por kur nje dite
Eva sdo te jete me
Ne heshtje vitesh
e vetme do vdes
Te gjithe do vini
Te qani per te
Esht teper vone
Per te ndjer pendesë

Nuk mund te mbyll sytë
Te rri ne qeci
Eva jam un
Eva je ti

Ne zemer te gjith ne jemi njesoj
Por jeta e saj esht loje
Ne zemer te gjith ne
Jemi njesoj
Eva jam un
Eva je ti

Fshiji lotet
E pergjakur nga syte
Jeta eshte nje
Nuk ke nje te dyte
Vrapo ti sot shumë larg nga ai
Eva jam unë
Eva je ti

Ne zemer te gjith ne jemi njesoj
Por jeta e saj esht loje
Ne zemer te gjith ne
Jemi njesoj
Eva je ti


Ky tekst u dërgua nga Fs


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhesika Polo
Publikimi: 21/12/2016
Festivali: Festivali i 55-të në RTSH
Muzika: Marko Polo
Teksti: Alex Seitaj
Orkestrimi: Marko Polo


Xhesika Polo - Eva Jam Unë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eva Jam Unë".
3. Video është e këngës "Eva Jam Unë", por nuk këndohet nga Xhesika Polo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Polo:


Komente 0